FIX POPULI

V 6. ročníku Dostavníčka s divadlem přicházíme s novinkou. Diváci mohou zanechat svá hodnocení a zprávy, vzkazy či komentáře hrajícícím souborům ihned po představení na elektronické tabuli FIX POPULI. 

Každou hru jste mohli hodnotit hned dvěma způsoby - rychlé hodnocení pomocí osvědčených smajlíků nebo zanecháním pochvalného či kritického komentáře. Komentáře či vzkazy je možné napsat buď vlastní nebo se připojit k již uvedenému. Všechny komentáře jsme uspořádali do přehledného obrazce, tzv. WordCloudu. Podle toho, kolikrát se kdo připojil k uvedenému komentáři, se mění velikost písmen komentáře. Takže na první pohled hned zjistíte, které komentáře jsou nejoblíbenější, nejčastější, neboli s jakým hodnocením souhlasí nejvíce diváků. 

Jsme potěšení, stejně jako vystupující soubory (jak doufáme), že naše elektronická FIX POPULI ožila množstvím hlasů i řadou komentářů a vzkazů. Věříme, že okamžitá zpětná vazba je pro zúčastněné divadelníku velmi cenná a že upřímné, pozitivní i negativní, komentáře je mohou posunout pozitivním směrem v další práci. 

Vaše hodnocení jsou však cenným zdrojem informací i pro nás - pořadatele. Je samozřejmě naším cílem, aby se Vám představení líbila. Vaše reakce jsou proto pro nás dobrým vodítkem pro to, jaký program připravit v dalších ročnících.  

Podívejte se, jak jste hodnotili a jaké vzkazy jste nejčastěji zanechali.