5. ročník (2017)

Divadelní festival ochotnických souborů Dostavníčko s divadlem má letos 
první PŮLKULATINY!!! Oslavíme ho pořádnou porcí humoru, akce, zamyšlení 
i napětí, zkrátka svělým divadlem. 

Je to už pět let poté, co jsme nesměle vyzkoušeli nultý ročník malého festiválku. Díky divadelním nadšencům, spozorům a hlavně díky divákům přežil celých 5 let. Za to děkujeme a jako dík jsme připravili nabitý program na všechny prázdninové čtvrtky a k tomu ještě jeden předprázninový. Tady je: 

29.6
 
 

The Impro Džow
 
 
The Impro Džow
 
 
Tahle brněnská partička vás pobaví improvizačním divadlem na Kainarovská témata. Režie se ujmou sami diváci!!!

6.7
 
 
 
 
  
DS J.K.Tyl České Budějovice
 
 
 
 
ANI ZA MILION
 
 
 
 
 

Dáma z nejvyšší francouzské společnosti a zpustlý strážce majáku spolu stráví den a noc na Bohem zapomenutém místě, bojují o holý život a mají společné tajemství, které navždy spojí jejich životy. Jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah…

13.7
 
 
 
 
 
 

Divadlo Devítka, spolek
 
 
 
 
 
MAYDAY
 
 
 
 
 
  

John Brown je londýnský taxikář, kterému se díky přísně dodržovanému harmonogramu daří tajit skutečnost, že má dvě manželky. Jednoho dne se mu však vinou malé nehody vše zhroutí a stane se předmětem horlivého zájmu místních policistů a novinářů. Rozjíždí se velký kolotoč lží…

20.7

 

DS Svatopluk
Hodonín
 
Poslední doutník
 
 
 

 
 

Poslední doutník je divadelní představení ve čtyřech dějstvích předního finského dramatika, píšícího švédsky. Již řadu let je populární na celém světě. Hra má pikantní příchuť. Potvrzuje známé rčení, že láska kvete v každém věku a dokazuje, že erotika není jen výsadou mládí.

27.7
 

Divadelní soubor AMADIS, Brno 
DVA
 

Tragikomedie o tom, co všechno se za jediný večer může odehrát v obyčejné hospodě jednoho večera v průměrné hospodě v severní Anglii. Všech 14 postav včetně ústřední dvojice majitelů hospody, zahrají jen 2 herci! 

3.8
 

divadlo poPUD
 
Ovce v mém domě (a jiná sociální dramata) 

V kulturním pořadu seznámíme diváky s nespravedlivě opomíjeným autorem komedií Pierrem Henrim Camim, odhalíme esenci jeho „suchého“ humoru i kořeny jeho poněkud morbidních zápletek a point. Za necelou hodinu si Camiho zamilujete!

10.8


 

Divadlo Stodola 


 
Ženy v ringu
aneb vše o ženách

 

Celý život vedou ženy svůj boj na výslunní společnosti. A je jim jedno kdo jsou, jaké mají povolání, jak jsou staré....bojují své drobné příběhy...

17.8
 
 

Mrsťa Prsťa Kouřim

 
Mnoho povyku pro nic

 

Karetně nekorektní komedie v jarmarečním hávu o síle pomluvy a slabosti nejen něžného pohlaví.

24.8
 

Divadelní klub Jirásek
 
Commedia à la carte
  

Jak se poperou trosečníci z daleké Sardinie se statusy uprchlíků? Autorská crazy komedie českolipských ochotníků vychází z improvizovaného divadla renesanční Itálie a přináší s sebou tradiční jiráskovský humor z pera scénáristy a režiséra Václava Klapky. 

31.8 Divadlo Exil Play Strindberg Černá komedie ve stylu Války Roseových. každé manželství plodí myšlenu na vraždu. Život je nepřetržitá bitva.

Začátky představení budou znovu ve 20:00, aby jste si užili báječnou večerní divadelní atmosféru ještě lépe. Zajistili jsme více židlí k sezení, aby nikdo nemusel během představení stát. Zajistili jsme i prodej lístků před představeními přímo na místě pro ty, kteří se přes den do MIC prostě nedostanou. 

Předprodej a rezervace lístků:
  • Přímo v MIC - vchod z nám. TGM a to v po-pá: 8,00 - 17,00 hodin, so: 8,00 - 12,00
  • Telefonicky na čísle 581 587 777
  • Elektronicky na e-mailové adrese mic@kis-prerov.cz


Akce koná za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.