Začal předprodej na Dostavníčko s Divadlem

přidáno: 11. 6. 2015 3:26, autor: Stan Hilbert   [ aktualizováno 11. 6. 2015 3:54 ]Dnes začal v kanceláři KIS v Městském domě předprodej vstupenek na festival ochotnického divadla Dostavníčko s divadlem, který se již po čtvrté koná v Divadle mezi hradbami přerovského zámku na horním náměstí. 


Veškerá představení se budou letos odehrávat na venkovní scéně. V nabídce nebudou chybět oblíbené komedie v Přerově již známých souborů jako jsou Divadlo Stodola, Amadis Brno, či Divadlo Prkno. Kromě komedií letos zařazujeme i kusy k zamyšlení jako např. inscenaci FRIDA v podání divadla DiGoknu nebo jednoaktovky A.P. Čechova v provedení DS Václav Václavov. Kompletní program najdete zde.

Lístky v předprodeji budou letos jen k sezení. Lístky na stání se budou prodávat vždy hodinu před každým představením přímo na Horním náměstí u Galerie. Chceme tímto způsobem dát větší šanci divákům, kteří v minulosti nemohli sehnat lístky na Dostavníčko. 

Cena všech představení je jednotná a činí 75 Kč za každé představení. 

V případě nepříznivého počasí budou představení odehrána v Klubu teplo na Horním náměstí. Jako každým rokem ale doufáme, že nás počasí nezradí a všechno zůstane na venkovní scéně, kde to má svoje kouzlo. 

Vaše náměty připomínky a hodnocení budete mít možnost sdělit na oblíbené tabuli Fix Populi. Kromě toho budou pro Vaše názory a komentáře připraveny stránky na facebooku Divadla Dostavník

Těšíme se na Vás a na prázdniny plné dobrého divadla. 

Divadlo Dostavník