Přerované se v dubnu dočkají 2. premiéry Odyssea

přidáno: 26. 1. 2011 14:34, autor: Stan Hilbert   [ aktualizováno 26. 1. 2011 15:16 ]
Divadlo Dostavník Přerov uvedlo nezvykle na podzim minulého roku světovou premiéru autorského hudebního eposu Odysseus aneb leporelo ro(c)ku. Slavnostní premiéra se setkala s obrovským ohlasem, proto jsme se rozhodli uvést v Přerově 2. premiéru, tentokrát již v tradičním jarním termínu u příležitosti 755. výročí založení města Přerova.    

V pondělí 4.4. 2011 v 19:30 se Odysseus se svou družinou vydá na dalekou a dlouhou cestu do Tróje. Po velkém vítězství v Tróji ho však čeká strastiplná cesta domů. Osudy Ithackého krále na pozadí silné rockové hudby rozehrají ochotníci přerovského souboru, v režii Vlasty Hartlové. Přijďte zažít na vlastní oči, uši i kůži odhodlání, strach, lásku a touhu, které zaplní velký sál Městského domu.  

Velkoformátová hra sklidila ihned po uvedení velmi příznivé ohlasy, na divadelním festivalu Voskovcova Sázava 2010 byla ohodnocena řadou ocenění, včetně ceny poroty za nejlepší představení a ceny diváka za nejlepší představení. Doufáme, že podobně zaujme i Vás.

Vstupenky na představení lze získat v předprodeji v Městském domě (tel. č. 581 217 596). Příznivci Facebooku a přátelé Dostavníku si mohou lístky rezervovat i tam

Dostavník právě dokončil natáčení DVD se záznamem z představení Odyssea. DVD budou k prodeji po představení. Jinak si lze DVD objednat rovněž na Facebooku,nebo prostřednictvím objednávkového formuláře v nabídce vlevo.