POZOR! Změna programu Dostavníčka!!!

přidáno: 6. 8. 2014 11:09, autor: Stan Hilbert   [ aktualizováno 6. 8. 2014 11:18 ]
Z důvodu nemoci jednoho z herců polského souboru Teatr Cokolwiek nebude odehráno jedno z jejich představení "Zabić was to mało", původně plánované na 17:00 na náměstí TGM. 


Za záchrannou brzdu zatáhne pořádající Divadlo Dostavník, které v Divadle mezi hradbami na zámku zahraje komedii "Na tohle teď není ta pravá chvíle!". Náhradní představení Divadla Dostavník bude následovat po plánovaném vystoupení polského souboru Teatr Cokolwiek "Kto otworzy drzwi?", které začíná v divadle mezi hradbami na Horním Náměstí v 19:30. 

Protože se jedná o neočekávaný stav, není v našich silách zajistit samostatné vstupenky pro náhradní představení. Vstup na představení Divadla Dostavník bude proto možný pouze se vstupenkou na večerní polské představení "Kto otworzy drzwi?". Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v kanceláři KIS v Městském domě, telefonicky na čísle 581 290 311nebo e-mailem na adrese: predprodej@kis-prerov.cz

Před představením se budou vstupenky prodávat i na Horním náměstí. 
Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že vám naše alternativní řešení bude vyhovovat. BUdeme se těšit na shledanou zítra v 19:30 na Horním Náměstí. 

Vaše Divadlo Dostavník
Comments