Písničkál na Voskovcově Sázavě

přidáno: 13. 10. 2011 13:06, autor: Stan Hilbert
 

Rok se sešel s rokem a Dostavník se vydal na pravidelnou dlouhou cestu za sázavskými přáteli. Ačkoliv jsme Písničkál nabízeli jako doplňkové představení, sázavští ho překvapivě zařadili do soutěžního programu. 


Tak se stalo, že letos jsme jeli na naše miniturné s jistými obavami. Původně vzpomínková šou, jak o Písničkálu hovoříme, neměla jinou ambici, než zavzpomínat s příznivci Dostavníku a pobavit je. 

Sázavské publikum je ale naprosto skvělé. V naprosto uvolněné atmosféře jsme si společně s nimi vychutnali nejoblíbenější písně z historie Dostavníku, které doplňovaly fotografie z bohaté historie souboru. 

Písnickal - Sazava 2011


S pořádajícím souborem jsme potom vlastně plynule pokračovali v rozezpívaném večeru a za zvuku kytar a melodií desítek oblíbených písniček jsme se prozpívali až hluboko do noci. 

Musíme konstatovat, že ani další ročník nezklamal bezvadnou atmosférou Voskovcovy Sázavy. Z našeho pohledu to byl jeden z nejpříjemnějších a nejuvolněnějších večerů tohoto roku. To je to největší ocenění, které si letos ze Sázavy přivážíme. 

Těšíme se na Vás zase za rok! Už teď připravujeme nové, 100% soutěžní představení.