Odysseus podruhé vyprodal Měšťák!

přidáno: 6. 4. 2011 4:38, autor: Stan Hilbert
Trochu s obavami jsme přistupovali k 2. představení Odyssea v Městském domě v Přerově. Zbytečně. Až na několik míst bylo vyprodáno!  

     

Nebylo to ale tak snadné jak se může zdát. Dostavník sice vyprodává velký sál v Přerově každoročně, ale vždy s novou hrou. Bylo to poprvé, co jsme si troufli na reprízu ve velkém. A podařilo se. 

Za nás z Dostavníku musíme říct, že atmosféra a publikum byly snad ještě lepší než při fantastické slavnostní premiéře vloni na podzim. Hrálo se nám skvěle. Snad pomohlo i těch několik repríz, které už má Odysseus za sebou. Charaktery postav jsou víc pod kůží a mohou volně vyplynout na povrch. Určitě i úplní nováčci, kterých je letos v souboru neuvěřitelných DEVĚT!!, si zahráli s větší lehkostí a měli z představení hezký zážitek. Někteří "neukáznění" herci dokonce propašovali do hlediště i několik nových vtípků a oživili tak představení i pro ty, kteří je viděli podruhé. 

Závěrečný potlesk byla nádherná odměna a náplast na několik týdnů nervů. Omlouváme se publiku, že jsme neměli připravenu delší děkovačku. Váš ohlas nás příjemně zaskočil. Děkujeme. 

Příznivci Facebooku mohou o představení diskutovat na stránkách Dostavníku (zde).

     
     
Comments