Honzo vstávej! - premiéra je za dveřmi.

přidáno: 30. 1. 2016 1:46, autor: Stan Hilbert   [ aktualizováno 12. 2. 2016 12:31 ]
Rok 2016 je rok přestupný a my ho oslavíme uvedením nové premiéry 
právě v poslední únorový den. Doufejme, že mimořádné datum nebude na premiéře to jediné mimořádné. 
 
Nová inscenace Divadla Dostavník míří mimo zavedené hranice ztřeštěných komedií, jak napovídá autentická ukázka z textu hry:

Včera ve večerních hodinách měl nehodu populární hudebník Johnny King. Cestou z večerního koncertu v Kolíně nezvládl řízení, když se snažil vyhnout srnce přebíhající přes vozovku a naboural ve 130 kilometrové rychlosti do blízkého stromu. Okamžitě byla přivolána záchranná služba, která ho transportovala na sál do pražského Motola. Syn poslance Karla Krále je ve stavu hlubokého bezvědomí a jeho funkce jsou prozatím řízeny přístroji. Poslanec Karel Král vešel ve známost především prosazením zákona o legalizaci pasivní eutanazie, který vešel v platnost na konci listopadu. Odpůrci přijetí zákona se už nechali slyšet, že jsou velmi zvědaví na další kroky poslance, jehož vlastní syn se může brzy dostat do stavu, kdy bude legálně možné, aby podstoupil eutanazii. O dalším stavu Jana Krále alias Johnnyho Kinga Vás budeme informovat. 


Ano, budeme vás informovat na premiéře hry Honzo vstávej 29.2.2016 v 19:30 ve velkém sále Městského domu. Vstupenky můžete zakoupit osobně v kanceláři MIC v Městském domě nebo on-line na webu http://www.mdprerov.cz/cs/kultura-v-mestskem-dome/prodej-vstupenek-on-line.html.
 
 
Comments