Dostavníčko s divadlem potřetí v Přerově!

přidáno: 10. 6. 2014 14:20, autor: Stan Hilbert   [ aktualizováno 5. 9. 2014 1:30 ]
Ano, potřetí, i když všude píšeme 2. ročník. Ten první jsme trochu alibisticky nazvali nultý, kdyby se to náhodou neuchytilo. A zatím nám festival k naší radosti roste jako z vody. Letos bude velký, mezinárodní.

Po pozitivních ohlasech z předchozích ročníků jsme našli dost odvahy, abychom Letní divadelní scénu zaplnili celé prázdniny. Odvahu našli i naši partneři - Statutární město Přerov, Galerie města Přerova a KIS, se kterými jsme festival Dostavníčko s divadlem před dvěma lety uvedli v život. 

A díky novému partnerovi - Euroregionu Praděd - můžeme našemu festivalu dopřát to nejlepší nejenom z české republiky, ale i ze zahraničí, konkrétně z Polska. 


Bude opravdu z čeho vybírat - v rámci festivalu se představí 19 divadelních her! Kompletní program najdete zde. Jednotlivá představení budeme postupně představovat blíže - tak nezapomeňte pravidelně navštěvovat naše stránky. 

Festival bude rozdělen na dvě části: nám dobře známé divadelní čtvrtky, které budou probíhat celé prázdniny od 26. června do 28. srpna v divadle mezi hradbami na Horním náměstí.

Druhá část festivalu proběhne v celku jako vyvrcholení akce, a sice v posledním víkendu prázdnin od 29. do 30. srpna. Na tyto dva je plánováno šest představení. Tento divadelní maraton nabídne i velké hry, pro které jsme zajistili velký sál Městského domu v Přerově. Bude to myslím důstojné zakončení festivalu, které přinese nejen skvělou podívanou, ale hlavně možnost se vzájemně potkávat s ostatními soubory a prodchnout atmosféru Přerova divadelním uměním. 

Doufáme, že o představení bude stejný zájem jako v minulých ročnících, kdy byla všechna představení vyprodána. A pokud ano, doporučujeme Vám zajistit si vstupenky na vybraná představení co nejdříve. 
Lístky objednávejte osobně v kanceláři KIS v Městském domě, telefonicky na čísle 581 290 311
nebo e-mailem na adrese: predprodej@kis-prerov.cz.

Přejeme Vám krásné divadelní zážitky.
Váš DostavníkComments