Dostavníčko s Divadlem: DS Václav Václavov

přidáno: 19. 6. 2014 11:22, autor: Stan Hilbert   [ aktualizováno 19. 6. 2014 11:30 ]
Jako první se na třetím ročníku festivalu ochotnického divadla představí přátelé z Václavova. Budou mít nelehký úkol navázat na skvělou pověst festivalu, kterou v minulých ročních vybudovali skvěle hrající ochotníci a skvělé publikum, jež pokaždé zaplnilo divadlo na hradbách. Pojďme pokračovat tradici. 

26/6

19:00

 

Vstupné: 70 Kč

DS Václav Václavov

Tři v tom

(J. Vostrý)

Jeviště:

Letní divadelní scéna – divadlo mezi hradbami, Horní náměstí

 

 

Komedie dell’arte „Tři v tom“ pojednává sice o tak vážných věcech, jako je svatba, láska, těhotenství a rodičovská zodpovědnost, ale řeší je svébytným a absolutně nevážným způsobem.

Rozkošný příběh, na jehož začátku se setkáváme se třemi mladými dámami, které se vinou svých nápadníků dostaly do prekérní situace, prostě „jsou v tom“, je plný bláznivých situací, v nichž se trojice milenců pokouší dostat k sobě i přes nevůli rodičů a osudu. Velikost lásky tří mladíků ke třem slečnám je velmi kreativní a vynalézavá, vždyť který z pánů se pro svou lásku několikrát převlékne, dokonce i za ženu? Hra se vyznačuje inteligentním humorem, bláznivými reakcemi, pohybovou kreací, je oslavou divadla a divadelnosti.


 


Comments